Domyślna treść artykułu.


W każdym nowo utworzonym artykule pokaże się wpisany tutaj tekst. Wpisz więc tutaj domyślną treść nowego artykułu lub instrukcję dodawania nowego artykułu dla swojego klienta.

Podsumowanie sezonu ślubnego 2019

01 lutego 2020

Z małym opóźnieniem, ale nareszcie jest.

 

 

Podsumowanie sezonu ślubnego 2019

 

 

Nie wiem, czy znajdziecie tutaj najpiękniejsze zdjęcia ślubne, jakie zrobiłam w tym roku. Przez ogromny sentyment do ludzi, miejsc i momentów trudno mi to ocenić. Na pewno nie znajdziecie tu sporej części zdjęć, które chciałam Wam pokazać, a wszystko dlatego, żeby nie zamęczyć Was tak długim materiałem. Z tych dwóch powodów nie zatytułowałam tego wpisu "najlepsze zdjęcia ślubne 2019", a "podsumowanie sezonu ślubnego 2019". Choć w zasadzie może i tym nie jest. To raczej legenda o dniu ślubu stworzona z Waszych zdjęć. Potraktuje ją z przymrużeniem oka, a mam nadzieję, kilka razy szeroko się uśmiechniecie. ;) 

 

 

Moi Kochani ubiegłoroczni Nowożeńcy,

 

Ogromnie Wam dziękuję za zaufanie. Bardzo się cieszę, że mogliśmy się spotkać, poznać, być razem w dniu Waszego ślubu. Dzięki za szalone nocne podróże, wczesne pobudki, godziny śmiechu, czasami do łez, za ubłocone buty i bieganie boso po górach, za "pracuj, pracuj",które śni mi się po nocach i za szeroki uśmiech, pomimo dzikiego deszczu, którego w zeszłym sezonie nie brakowało. Dzięki za Wasze poczucie humoru i spontaniczność, bo to dzięki nim zdecydowałam się na taką formę podsumowania sezonu. 

 

W końcu dziękuję, że spośród tak szerokiego grona fotografów ślubnych, wybraliście mnie. To dużo znaczy i bardzo to doceniam.

 

 

Mam nadzieję, że miło spędzicie tu czas. 

Trzymajcie się ciepło!

 

Ala

IDYLLA FOTOGRAFIA

i żyli długo i szczęśliwie, czego Wam serdecznie życzę!