i żyli długo i szczęśliwie, czego Wam serdecznie życzę!

IDYLLA FOTOGRAFIA

Z małym opóźnieniem, ale nareszcie jest.

 

 

Podsumowanie sezonu ślubnego 2019

 

 

Nie wiem, czy znajdziecie tutaj najpiękniejsze zdjęcia ślubne, jakie zrobiłam w tym roku. Przez ogromny sentyment do ludzi, miejsc i momentów trudno mi to ocenić. Na pewno nie znajdziecie tu sporej części zdjęć, które chciałam Wam pokazać, a wszystko dlatego, żeby nie zamęczyć Was tak długim materiałem. Z tych dwóch powodów nie zatytułowałam tego wpisu "najlepsze zdjęcia ślubne 2019", a "podsumowanie sezonu ślubnego 2019". Choć w zasadzie może i tym nie jest. To raczej legenda o dniu ślubu stworzona z Waszych zdjęć. Potraktuje ją z przymrużeniem oka, a mam nadzieję, kilka razy szeroko się uśmiechniecie. ;) 

 

 

Moi Kochani ubiegłoroczni Nowożeńcy,

 

Ogromnie Wam dziękuję za zaufanie. Bardzo się cieszę, że mogliśmy się spotkać, poznać, być razem w dniu Waszego ślubu. Dzięki za szalone nocne podróże, wczesne pobudki, godziny śmiechu, czasami do łez, za ubłocone buty i bieganie boso po górach, za "pracuj, pracuj",które śni mi się po nocach i za szeroki uśmiech, pomimo dzikiego deszczu, którego w zeszłym sezonie nie brakowało. Dzięki za Wasze poczucie humoru i spontaniczność, bo to dzięki nim zdecydowałam się na taką formę podsumowania sezonu. 

 

W końcu dziękuję, że spośród tak szerokiego grona fotografów ślubnych, wybraliście mnie. To dużo znaczy i bardzo to doceniam.

 

 

Mam nadzieję, że miło spędzicie tu czas. 

Trzymajcie się ciepło!

 

Ala

01 lutego 2020

Podsumowanie sezonu ślubnego 2019

Domyślna treść artykułu.


W każdym nowo utworzonym artykule pokaże się wpisany tutaj tekst. Wpisz więc tutaj domyślną treść nowego artykułu lub instrukcję dodawania nowego artykułu dla swojego klienta.